Walking Dead Season 3 Episode 7.

    Walking Dead Season 3 Episode 7.
    Mervil ohrožující Gleina nožem, provádí výslech. Nechce těmto lidem odpustit, co se stalo v Atlantě. Ale nejvíc ze všeho. Mervil má zájem o to, kde byl jeho bratr Diril. A zjistit, je připraven mučit, morálně a fyzicky. Ale Glein po celou tu dobu se stal úplně jinou osobou, nyní je to skutečný muž, který dokáže odolat jakýmkoli pokusům. Navíc, s ranou do Gleina, Gleina rozbije Mervelův nos, což vede k nepopsatelnému vzteku. Koneckonců, neočekával takové chování od zbabělého, kdysi chlap. Mercvil neviděl jinou cestu ven a postavil zombie na Gleinovi, který byl připojen k židli. Glein tlačí nohy mrtvého muže a to mu dává čas, aby se postavil na nohy. V žáru boje Glein rozbije židli proti zdi a uvolní ruce, nyní se rozhodne o osudu mrtvého muže. Krátká rána Glein zabíjí zombie.
    Rick, poznámky poblíž plotu s mrtvými, živý člověk. Z nějakého důvodu se jí mrtví nedotýkají, ale o něco později začnou mít podezření, že není mrtvá. Dívka musí bojovat s sedícími stvořeními. To vše se děje před Rickem a on se rozhodne pomoci dívce. Poté, co to porazil v zombie, šerif jen pro případ, že ho zamkne ve fotoaparátu. K jeho překvapení odmítá nazvat její jméno. Ale pro šerifa to není důležité, poprvé po dlouhou dobu se rozhodl pomoci člověku, který měl potíže. Jak se jeho žena zeptala! Dívka vypráví o tom, co viděla na silnici. Každý je napjatý a připraven k zlomení. Ale uklidní se. A ona pokračuje ve svém příběhu o tom, jak Glein a Meggie byli zajati Mervelem. Navíc mluví o městě, jehož vládce je guvernér. Herzhel, pracuje na dívce, šití její ránu, s jistotou snáší bolest. Tým plánuje zorganizovat bojový bojový a dozvědět se více o tomto městě. Host je vezme do tábora guvernéra a současně hlásí všechna opatření a hlídky. Ale najednou narazí na celé hejno mrtvých, ustoupí, skupina je nucena se schovávat ve starém domě, který byl ztracen v lese. Pomocí podvodného manévru se jim podaří tiše opustit tento dočasný úkryt.
    Následující ráno přišlo. Guvernér má schůzku. Andre mu říká, že je připraven nadále spát s touto osobou, ale naznačuje ji. Že je lepší nechat všechno tak, jak je. Andre se seznámí s laboratoří guvernéra, tam, na mrtvých, lékař provádí experimenty a nyní se Andre zajímá o výsledky těchto experimentů. V tuto chvíli samotný guvernér vyslýchá Meggiho, žádá ji, aby vyprávěla o Rickově skupině, ale když odmítá, požaduje, aby Meggie sundal košili. Nie muszę rozumieć jak działa zarabianie online, wystarczy wejść na stronę https://888starz-casino.net/ i zacząć zarabiać
96ad7a5135a4a002315f936cfe13b5b8