S čím Vám můžeme pomoci?

GRAFICKÝ DESIGN

Grafický design pro rozsahově malé i velké kreativní tiskové materiály. Poutavý design pro zvýšení zájmu o značku či produktové prezentace. Vizualizace grafických návrhů.

LOGA & FIREMNÍ IDENTITA

Logo, logotyp - Tvorba kompletní vizuální komunikace od vizitky přes reklamní předměty až po billboard v jednotném vizuálním stylu.

FOTOGRAFOVÁNÍ

Přírody, památek, exteriérů, interiérů, produktů, ...

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Tvorba web stránek od malých prezentací po velké firemní weby. Zlepšení pozic ve vyhledávačích, více fanoušků, zvýšení prodeje. Analýzy návštěv a jiné.

DOMÉNY A WEBHOSTING

Poradíme i výhodně zaregistrujeme domény. Prezentaci Vám zprovozníme na serveru o který se technicky stará profesionální tým WEB4U. ZDARMA https. Platnost SSL neomezená.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA WEBŮ

Udržování webu, aktualizace, servis po spuštění vašich stránek. Vaše stránky udržujeme technologicky na špici.

PRODEJ A VÝVOJ JOOMLA KOMPONENT

YOOtheme šablony + upravujeme WidgetKit2 zákazníkům na míru, lehce upravitelné formuláře RSForm! Pro (čeština), pro správu kulturních a sportovních akcí RSEvents! Pro (s češtinou od nás), ochrana webu RSFirewall! (čeština)

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Pro hotely, restaurace (konferenční sály, salonky k pronájmu), lázně, domy s pečovatelskou službou, školicí střediska, vzorové domy, zdravotnická zařízení, dětská centra, turistické cíle.

ROZŠÍŘENÍ PRO JOOMLU

Úpravy šablon YOOtheme na míru
Úřední deska 
Závady a nedostatky
Ztráty a nálezy

Logo CS small © 1993 - 2019 COLOR Studio Ostrava – všechna práva vyhrazena
Reklamní grafika, loga, corporate identity, časopisy, katalogy, webové projekty, webhosting