JSEM ZDE PRO VÁS OD ROKU 1993

Ahoj! Jsem Pavel, člověk s vášní pro kreativitu - tvořivost mne dělá šťastným. Opravdu věřím v transformační sílu ilustrace a designu a v jejich schopnosti zjednodušit komunikaci, pozvednout zážitky, zapojit a inspirovat lidi ve všech oborech. Dobrý design a dobré vztahy vyrůstají z dobré spolupráce. Jsem rád, že zahájíte se mnou dialog, dozvíme se o sobě více a uděláme společně něco krásného.

Moje cesta k tvoření začala ve výtvarném kroužku na základní škole. Grafické práce začaly učebím oborem reprodukční grafik. Pak následovalo zdokonalování studiem na Střední průmyslové škole grafické v Praze. Během studia jsem podlehl vášni zachycovat neopakovatelné momenty fotoaparátem. Praxi v designu a tisku jsem si osahal v Moravských tiskařských závodech v Ostravě a v roce 1993 jsem se odvážně osamostatnil.

V poslední době jsem přidal své dávné hobby pro letecké modely, létání k fotografování. Tyto záliby jsem spojil dohromady a obstaral si skvělý dron. Dívám se nyní na svět z úpně jiné perspektivy. Mohu říct, že je to perfektní hračka pro perfektní zážitky.

Tvořím hodně, tvořím rád

Mám rád svou práci, dodržování termínů a minimalismus. Design je dokonalý, když už nemohu nic odebrat. Nemám rád neúspěch nebo nekvalitně odvedenou práci.
Vytvářel jsem design pro spousty českých, slovenských i slovinských klientů, například: AKC, ALEF, Apoli, Bayer, DELTA, IBM SK, Kozak tour, Memoria, Naturprudukt SK, Prifis, Schneider Electrics, SPŠei, Timplant, UNIMED PHARMA a pro stovky dalších menších společností a živnostníků. Za každým designem nebo logem se skrývá moc zajímavá tvůrčí práce, která mne při pohledu na výsledek vždy potěší.

Poznejte mou práci

Za 25 let mám ve svém portfoliu mnoho úspěšných realizací.

Pojďme společně vytvořit něco krásného

Vy dodáte základní zadání a já přiložím tvůrčí schopnosti.

Ohlasy

 • 12. říjen 2015
  Chceme Vám vyjádřit obdiv a vděčnost za Vaši práci také na posledních knihách Perly ukryté v podobenstvích a Na krídlach viery. Víme, že příprava těchto publikací do tisku byla náročná, ale zvládl jste to výborně a v rekordním čase. Je to potvrzením dlouholeté spolupráce s Vámi, když jste se podílel ma přípravě více než 250 publikací do tisku. Přejeme Vám i nadále úspěšnou práci a k tomu potřebné zdraví.
  Za vydavatelství A-ALEF s.r.o. Ing. Ján Ostrolucký
 • 11. listopad 2006
  Dobrý den, moc děkuju za celou naši spolupráci, publikace se hodně líbí (alespoň s těmi, se kterými jsem o ní mluvila) a myslím, že i dobře plní svůj účel. Ještě jednou děkuji za trpělivost, invenci a profesionalitu.

 • 10. červen 2008
  Ostravský informační servis s.r.o. nám poslal poděkování za spolupráci. Své propagační materiály, které jsme pro ně vyrobili, OIS přihlásil do soutěže a získal 2. místo v kategoriii Nejlepší cizojazyčný materiál města.
  Ocenění udělilo nakladatelství C.O.T. media v 6. ročníku soutěže.
  Dagmar Kremzerová, ředitelka, Ostravský informační servis, s.r.o.

Kontaktujte mne

CO VÁS ZAJÍMÁ?Neplatný vstup

VAŠE ZPRÁVA

Prosím vyplňte vaše jméno a příjmení!
Prosím vyplňte váš e-mail abychom vám mohli poslat odpověď!
Prosím napište vaši zprávu nebo dotaz!
Nezaškrtli jste souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)
Neoznačili jste zaškrtávací políčko "Nejsem robot"? Prosím zaškrtněte.

Logo CS small © 1993 - 2019 COLOR Studio Ostrava – všechna práva vyhrazena
Reklamní grafika, loga, corporate identity, časopisy, katalogy, webové projekty, webhosting